Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Arita Herttoniemi
Mekaanikonkatu 16, 00880 Helsinki
0300472204

Arita Herttoniemi

Osoite

Mekaanikonkatu 16, 00880 Helsinki

Osoitteen lisäteksti

Puhelinnumero

0300472202

Puhelinnumero lisäteksti

Sähköposti

skoda@arita.fi

Sähköpostin lisäteksti
Toimipistekohtainen sisältöteksti

Toimipiste-sivun yhteydenotto-osion otsikkoteksti

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Huolto

Sakari Nyström

Työnjohtaja

0400 284 736

sakari.nystrom@arita.fi

Tapio Rahkonen

Työnjohtaja

0400 529 483

tapio.rahkonen@arita.fi

Tomi Seppänen

Jälkimarkkinointipäällikkö

0400 413 849

tomi.seppanen@arita.fi

Janne Siitari

Työnjohtaja

040 504 7332

janne.siitari@arita.fi

Varaosat

Anu Ukkonen

Varaosamyyjä

0400 285 795

anu.ukkonen@arita.fi

Janne Siitari

Työnjohtaja

040 504 7332

janne.siitari@arita.fi

Vaihtoautot

Nico Lindroos

Automyyjä

0400 239 976

nico.lindroos@arita.fi

Toni Tykkyläinen

Automyyjä

040 176 0134

toni.tykkylainen@arita.fi

Juha Valanti

Automyyjä

0400 529 684

juha.valanti@arita.fi

Uudet autot

Samuli Dufvelin

Automyyjä

0403543593

samuli.dufvelin@arita.fi

Matias Eskelinen

Automyyjä

040 176 0936

matias.eskelinen@arita.fi

Christoffer Hintze

Automyyjä, yritysmyynti

040 176 0945

christoffer.hintze@arita.fi

Teemu Kiviaho

Automyyjä

040 920 8682

teemu.kiviaho@arita.fi

Leevi Lahovaara

Automyyjä

040 176 0205

leevi.lahovaara@arita.fi

Mårten Rönnberg

Automyyjäharjoittelija

040176 0813

marten.ronnberg@arita.fi

Amrit Sapkota

Automyyjä

0400 529319

amrit.sapkota@arita.fi

Eetu Tapio

Myyntipäällikkö (lomalla 15.11-23.11)

0400 715 492

eetu.tapio@arita.fi

Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri

040 756 8746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Myynti (0,59€/min)

0300472204

Huolto (0,59€/min)

0300472205

Vaihtoautot (0,59€/min)

0300472224

Osoite

Mekaanikonkatu 16
00880 Helsinki

info.nissan@arita.fi

Myynti ark. 8-18, la 10-15 Huolto ark. 7-17